Ból i blokowanie kolana a wynik RM

Szymon 18 lat Wynik RM, podwyższony sygnał w zakresie rogu tylnego łakotki bocznej budzi podejrzenie zmian pourazowych. W zakresie trzonu łakotki bocznej, widoczne są cechy podwyższonego sygnalu. W obrazach PD FS. Gdy stanąłem grając w piłkę na lewej nodze poczułem jakby zerwanie usg pokazało ze peknieta.. stało się to w lipcu i nadal odczuwam ból i blokowanie kolana choć 3 miesiące na zwolnieniu ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarł Pan konkretnego pytania, do którego miałbym się odnieść. Mogę jedynie zaproponować udanie się do ortopedy ewentualnie do lekarza medycyny sportowej.