Ból i drętwienie placów po zdarciu skóry na łokciu

Dzień dobry! Kilka dni temu, przewróciłam się i mocno zdarłam lewą rękę, spuchła bo dosyć mocno zdarłam skórę. Boli trochę bo pewnie jest stłuczona ale drętwieją mi palce i gdy trzymam rękę wzdłuż ciała to sama dłoń boli i jakby miała eksplodować. Czy taki ból jest normalny przy stłuczeniu? Ania, 32 lata

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być wynik ucisku spowodowanego obrzękiem. Pomimo tego proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym.

Pozdrawiam.