Ból i guzek pod piersią a możliwość zgłoszenia do onkologa

Dzień dobry mam 21 lat chciałam kilka razy w miesiącu boli mnie prawa pierś o wyczuwam dziwny guzek pod piersią .Czy mogę z tym problemem od razu zgłosić sie do onkologa bym została zbadana .Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Do onkologa nie trzeba skierowania, ale radzę zrobić sobie USg piersi i z wynikiem zgłosic się na badania. USG i badanie najlepiej wypada między 5-10 dniem cyklu miesiączkowegoi