Przesuwalny guzek w piersi u 19-latki

Witam, mam 19lat. Trzy tygodnie temu zauważyłam w lewej piersi w górnej części bliżej mostka guzek wielkości ok. 7mm. Nie boli, daje się złapać w palce, przesuwać. Nie jest on głęboko umiejscowiony, można by powiedzieć, że znajduje się prawie na powierzchni piersi. Dziękuję za odpowiedź.

Z opisu wynika, że jest to najprawdopodobniej guzek łagodny. Proponuję wykonać badanie USG, które pomoże w okresleniu charakteru zmiany. USG radzę wykonać w pierwszej fazie cyklu tzn między 5-10 dniem