Guzek w piersi a wybór lekarza specjalisty

Witam. Z dwa tygodnie temu w piersi wyczułam guzek. Nie boli. Nie powiększa się. Chcę zrobić usg. (Ponad rok karmię piersią). Moje pytanie dotyczy lekarzy. Czy lek ginekolog stwierdzi jaka to zmiana czy odeśle do onkologa? Bo chcę iść prywatnie, tylko nie wiem czy do ginekologa czy od razu do onkologa się udać. Boję się iść. Ale też boję się nie iść.

Propounuje zrobic badanie USg, najlepiej w pierwszej fazie cyklu, tzn między 5a 10 dniem cyklu i z tym badaniem zgłosiśc się do lekarza , chirurga onkologa