O czym świadczy guzek w piersi i mlecznobiała wydzielina?

Mam 37 lat. Dwa tygodnie temu wyczułam na lewej piersi twarde zgrubienie. Jest w lewym górnym trójkącie, nie boli, pierś wygląda normalnie. Czasami (tylko czasami) przy naciśnięciu piersi wydobywa się mlecznobiały wyciek. Prolaktyne miałam badaną- w normie. Czy mogę poczekać w nadziei, że guzek sam zniknie? Oprócz tego guzka nie mam żadnych innych objawów.

Proponuje nie czekac aż samo minie, ale wykonać badanie USG piersi. Badanie to powinno być wykonane w pierwszwej fazie cyklu miesiączjkowego, optymalnie MIĘDZY 5 A 10 DNIE CYKLU. dAlsze postępowanie po konsultacji lekarskiej z wynikiem badania USG