Bolesność wewnętrznej strony piersi a miesiączki

Od dwóch cykli miesiączkowych przed miesiączką znacznie bardziej boli mnie wewnętrzna część lewej piersi (przy dotyku). Przy delikatnym naciśnięciu brodawki wydobywa się z tej piersi kropelka zółto-zielonego płynu, nie występuje wyciek samoczynny. Byłam u ginekologa, prolaktyna w normie, teraz czekam na USG piersi. Robiłam morfologie i OB- wszystko w normie - OB 8. Boję się, że to coś poważnego. Czy mimo dobrego OB objawy te mogą wskazywać na raka piersi? Nie jestem obciążona genetycznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Konieczne jest wykonanie USG, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.