Przezroczysta wydzielina z piersi: Co to oznacza?

Witam.
Mam krwawienia co 28 dni. Ostatnia miesiączka wystąpiła 30 stycznia była normalna trwała 5 dni. U ginekologa byłam 14 lutego w związku z wyciekiem przezroczystej wydzieli z brodawki prawej. Z tego co widać w wynikach prolaktyna jest podniesiona 27ng/ml. Czy mogę być w ciąży? Jak nie to co może być przyczyną takiego poziomu prolaktyny i wycieku wydzieliny z piersi po naciśnięciu. Ginekolog nic budującego mi nie powiedział tylko "że nie mam się o co martwić ".
Dziękuję z góry za odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Jeśli wyciek jest tylko z jednej piersi powinna mieć Pani wykonane badanie USG piersi i ewentualnie posiew wydzieliny. Może być ona objawem nieprawidłowej zmiany w piersi.
Z poważaniem.