Bolesność piersi i wydzielina a miesiączka

Witam. Mam pewien problem. Współżyłam z chłopakiem w dni płodne. Po tym czasie czułam ból piersi, przed terminem miesiączki pojawił mi się wyciek z obu piersi, przezroczysty po naciśnięciu. Dostałam jednak miesiączkę po 24 dniach cyklu jednak wydzielina nadal jest a piersi nadal bolą. Czy to coś groznego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w Pani przypadku skontaktować się z ginekologiem, konieczne jest badanie lekarskie.
Pozdrawiam