Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból i wydzielina z piersi - dlaczego tak się dzieje i co jest tego przyczyną?

Witam,

4 lata temu urodziłam córeczkę (aktualnie mam 35 lat) karmiłam ją tylko 3 miesiące. Problem mój polega na tym, że już od 4 lat mam wyciek z obu piersi po lekkim naciśnięciu brodawki, kolor jest przezroczysty lub mlekopodobny. Ponad to od jakiegoś roku, po 3 tygodnie w miesiącu, mam bolące piersi, dokładnie takie jak przed miesiączką, nie bolą mnie jedynie w trakcie miesiączki i 3 dni po. Miesiączki mam regularne, tylko bardzo lekkie - jednego dnia rano się zaczynają, drugiego dnia wieczorem kończą. Staram się od jakiegoś czasu o kolejne dziecko bez rezultatu - może to jest przyczyna?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Rola kampanii edukacyjnych w leczeniu raka piersi

Witam serdecznie.

Opisywana przez Panią sytuacja może wskazywać na zaburzenia hormonalne. Powinna Pani odwiedzić lekarza ginekologa, który panią zbada i zaleci badania hormonalne (estradiol, progesteron, LH, FSH, poziom prolaktyny). Na podstawie tych badań będzie można coś więcej powiedzieć o Pani problemach i zalecić odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu publikacji specjalistycznych z zakresu kardiologii, onkologii oraz chorób wewnętrznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy