O czym świadczy powracający guzek w piersi?

Witam mam takie pytanie miesiąc temu wyczułam guzek w lewej piersi poszłam do lekarza pierwszego kontaktu on mnie zbadał zlecił badania hormonalne które wyszły ok i wysłał do kliniki piersi gdzie zrobiono mi usg które wykazało kilka torbieli z jednego tego najwiekszego zrobili biopsje cienkoiglowa która nic nie wykazała odbarczyli i na tym się skończyło po tygodniu wyczułam w tym samym miejscu znowu guzek i w prawej piersi też wyczułam guzki byłam u lekarza a on wypisał mi tylko olej wiesiolka

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest ponowna wizyta u lekarza poradni chorób piersi