Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból i kłucie jajników oraz plamienia a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Od kilku dni utrzymuje mi się ból oraz kłucie jajników(prawego częściej) oraz w podbrzuszu. Pojawiło się również raz plamienie. Dodam, że przyjmuję od ponad roku tabletki antykoncepcyjne. Jestem 10 dni po miesiączce. Jakie mogą być przyczyny tego typu objawów? Ból i kłucie pojawia się co jakiś czas.. ale jednak jest to w jakimś stopniu uciążliwe..
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Szanowna Pani!

Przyczyn takich dolegliwości może być wiele, najczęściej jednak jest to zapalenie w obrębie miednicy małej.Niestety bez wizyty u ginekologa nie da się tego stwierdzić.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy