Uczucie kłucia w dole brzucha

Od jakiegoś czasu, coraz częściej mam uczucie klucia w dole brzucha po prawej lub lewej stronie. czy może to mieć związek z jajnikami? Nigdy wcześniej nie miałam takiego odczucia.

Szanowna Pani!

Podaje Pani niewiele objawów, ale bardzo prawdopodobne jest iż ma Pani zapalenie przydatków.Niestety bez wizyty u ginekologa nie da się tego stwierdzić.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka