Odstająca narośl obok sutka

Na mojej lewej piersi obok sutka wyrosła mi odstająca narośl,od pewnego czasu zrobiła sie czerwona i boląca. Dostałam skierowanie do chirurga,bardzo sie boje bo nie wiem czy to moze być coś poważnego.

Szanowna Pani!

Z tego opisu niewiele da się wywnioskować, ale najczęściej zmiany bolące , zaczerwienione to zmiany na tle zapalnym, czyli nienowotworowe, dające się w miarę łatwo leczyć.

Z poważaniem'
Katarzyna Lewicka