Ból piersi i wydzielina z jednej piersi

Witam.Od kilku dni mam bol piersi w jednej z piersi zauwazylam wydzieline przezroczysta po nacisnieciu piersi i sutka podobny problem mialam ok 9 lat temu czy mam miec powody do niepokoju co moze byc przyczyna

Szanowna Pani!

Proponuję wykonanie USG piersi oraz zbadanie poziomu prolaktyny we krwi celem wykluczenia hyperprolaktynemii. Myślę,że nie powinna się Pani martwić, ale na pewno trzeba poznać przyczynę występowania u Pani w/w objawów oraz drożyć odpowiednie leczenia.

Z poważaniem
katarzyna lewicka