Czym jest czarna wydzielina z piersi?
Witam Mam 28 lat poczatkiem sierpnia mialam bol piersi I zielona wydzieline, usg wykazalo guza ponad 2 cm lekarze podejzewali ropniaka potem cyste. Badania krwi nic nie wykryly w wydzielinie tez nic nie wykazalo. Zostalam wypisana ze szpitala stwierdzono ze prawdopodobnie zapalenie dano mi antybiotyk na dwa tyg. I dwie kontrolne wizyty na usg guz zniknal natomiast teraz mam czarna wydzieline z drugiej piersi po nacisnieciu. Miesiaczki as teraz bardzo nieregularne karmilam 2 dzieci piersia.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna ponowna pilna wizyta u lekarza i wykonanie diagnostyki drugiej piersi
Witam,
Może być wiele przyczyn wycieku z piersi - brodawczaki, wcześneijsze urazy, zmiany podejrzane onkologicznie. Zapraszam na konsultację. Po zbadaniu i obejrzeniu pełnej dokumentacji odpowiem na pytania - poradnia artvein 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski