Kłucie po lewej stronie brzuch

Od kilku dni odczuwam klucie po lewej i prawej stronie brzucha.Czasami promieniuje do żeber po lewej.jest to bardziej dyskomfort niż ból bo oprócz tego co zjem mam bardzo wzdety brzuch.w święta zauważyłam że zjadłam niewiele a miałam uczucie pelnosci.ostatnie pół roku nie stronilam od alkoholu a raczej go nazbyt nadużywalam.czy to może być trzustki?nigdy po jedzeniu czy alkoholu nie miałam żadnych dolegliwosci

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć