Ból i opuchnięcie ręki po uderzeniu

Witam4dni temu walnąłem z całej siły zpięści w ściane po uderzeniu zaczeła mnie silnie bolec ręka i puchnącpo godzinie ból był znacznie mniejszyMinęło juz4 dni nie byłem nigdzie u lekarza opuchlizna zeszła lecz nie moge do konca scisnac pięsci bo boli i tak jak by coś blokowało próbowałem same 3zgąc to sie da ale juz ze wskazujacym nie na dodatek nie widac u mniekostki u palca wskazujacegoChciałem sie spytać czy to jest wybicie czy złamanieCzy moge sam go nastawicBo boje sie troche isc dolekarza

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wizyta u lekarza jest nieunikniona.Niezbędne jest wykonanie badania RTG opuchniętej dłoni by móc ocenić do jakich uszkodzeń doszło podczas urazu.