Ból i strzelanie w kolanach

Witam. Mam pytanie dotyczące bólu oraz ciągłego strzelania w kolanach podczas chodzenia i nie tylko. Od roku 2004 do 2011 pracowałem w fabryce samochodów jako monter. Moja praca wiązała się z ciągłym klęczeniem na nierównej powierzchni przez minimum 8 godzin dziennie. W chwili obecnej chodzenie staje się dla mnie udrękom ponieważ ból staje się coraz silniejszy nawet w pozycji lezącej. Czy istnieje jakiś sposób oprócz ciągłego zażywania tabletek, aby zminimalizować jakoś ten ból?

Magdalena StusiĹska

Proszę skonsultować się z lekarzem ortopedą- zdecyduje on o podawaniu zastrzyków lub konieczności wstawienia endoprotezy.