Ból i świąd sromu w 35 tygodniu ciąży

Jestem w 35 t.c. od dwoch dni mam okropny ból i świąd sromu i pomiędzy pośladkami opuchnięta poduszeczka krocza..... czy to normalny na tym etapie ciąży czy zglosic się do lek? do ginekologa wizyta umowiona za 5 dni czy moze do chirurga ???

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie, nie jest to "standardem" w 35 tc. Wskazana konsultacja ginekologiczna.