Ból i szczypanie blizny po usunięciu tłuszczaka

Witam,mam 59 lat,ogólnie czuje się dobrze,ale w tamtym roku w maju usunęłam małego tłuszczaka na przedramieniu prawej reki.Nie był grożny,ale długo rana się nie goiła i tak poszłam z powrotem do chirurga we wrześniu i powiedział,że to trzeba wyciąć zgodziłam się.żadnych badań nie byłó przed zabiegiem.I znów ok zdjęcie szewków dwóch i dalej to samo blizna boli szczypie,czyżby powtórka?Smaruje różnymi kremami na blizny i nie pomaga.Ogólnie nie boli,ale czym to smarować,żeby poczuć ulgę.Pozdrawiam

Nie potrafię leczyć na odległość , bo nie jestem Zbigniew Nowak z Podkowy Leśnej , a Zbigniew Żurawski z Kabat!!! Nie potrafię wypowiedzieć się na temat choroby , której nie widzę!!! BARDZO MNIE DZIWI , ŻE LEKARZ NIE WYSYŁAŁ MATERIAŁU DO BADANIA!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - maść emla - proszę spróbować.
Pozdrawiam serdecznie, dr.n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków