Czy tłuszczak za uchem może być bolesny?

Witam, ostatnio pytałam co to może być za guzek który mam na głowie za uchem, byłam u internisty który stwierdził że to tłuszczak..... ale dziwiła się że mnie to miejsce boli i jest bardzo tkliwe to tego jakieś mrowienie w uchu..... dała mi skierowanie do chirurga.... dlatego też mam pytanie czy tłuszczak może boleć,być bardzo tkliwym i powodować mrowienie w uchu oraz jego zatykanie ....kilka razy dziennie???

Nie potrafię odpowiedzieć bez zbadania! Tłuszczak nie rośnie "z dnia na dzień"!!! Nie daje też przeważnie ostro i szybko narastających dolegliwości bólowych! Proponuje koniecznie zgłosić się pilnie do chirurga!!! zż