Ból i sztywność w odcinku lędźwiowym oraz brak czucia w łydce po operacji dyskopatii

Jestem po operacji dyskkpati odc ledzwiowego L5-S1 od operacji minelo 8 miesięcy nadal mam okropny bol po lewej stronie sztywność w odcinku ledzwiowym brak czucia i mrowienie w tydce aż do stopy z lekka rwa kulszowa nie mogę sie schylać ,nie mogę sie wygiac do tylu czuje wciąż ucisk lewostronny .Co mi dolega czy czeka mnie kolejny zabieg?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność wykonania badań obrazowych kręgosłupa L-S (najlepiej rezonansu). Zdiagnozowanie przyczyny dolegliwości umożliwi leczenie celowane - być może będzie to oznaczało kolejny zabieg.