Ból i ucisk karku a nerwica

Ból karku i Jego ucisk może być objawem nerwicy? Badania: - morfologia, ob, cukier, RTG szyi, TSH, USG tarczycy, proby watrobowe,?

Witam,

Tak to mogą być objawy nerwicy(zaburzeń lękowych). Ważne czy ból karku pojawia się po jakiś konkretnych sytuacjach czy przed czy występuje ciągle? Od kiedy boli pana kark i czy w tym czasie coś się w pana życiu zmieniało? Dobrze byłoby się spotkać z psychoterapeutą.

Agnieszka Skawińska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza