Ból i woda w kikucie po amputacji nogi

2 lata temu miałem amputowaną nogę przed kolanem i od tego czasu cały czas mnie boli mimo iż lekarze twierdzą że wszystko jest ok a teraz mam jeszcze wodę w tym kikucie a tabletki nie pomagają co mam robić

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może odczuwa Pan tzw bóle fantomowe (nieobecnej kończyny), które leczy się połączeniem leków rpzeciwbólowych z ko-analgetykami. A co do płynu zbierajacego się w kikucie konieczne byłoby wykonanie usg.
Pozdrawiam