Dlaczego czuję ból pod kolanem?

Od wczoraj boli mnie pod kolanem prawej nogi. Ból jest tylko wtedy kiedy leżę i nie ruszam nogą. noga nie jest opuchnęta . Nasilił się bardzo w nocy. Kiedy zaczełam poruszac nogą ustąpił. Nie wiem co to może być. Przecież nie mogę cały czas ruszć nogą. Mam już ta noc nieprzespaną - Mam 64 lata i nie miałam do tej pory żadnych dolegliwości nóg. Nie mogę przez kilka dni iść do lekarza bo mieszkam na wsi i do lekarza ktoś musi mnie zawieść a na razie nie ma kto. Proszę o rade co mogę zrobić i jak sobie doraźnie pomóc.

Niezbędne jest badanie USG dołu podkolanowego lub badanie doppler naczyń żylnych.
Niestety trudno cokolwiek zasugerować bez obejrzenia kończyny i badania Pani.
Musi się pani zgłosić z problemem bezpośrednio do lekarza POZ.

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portal.abczdrowie.pl