Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zgrubienie pod kolanem i ból

witam, mam problem z nogą a dokładnie mam jakieś zgrubienie pod kolanem. Czasami ból jest tak silny, że nie mogą chodzić, wyprostować wgl. nogi . Przy zgiętej nodze zgrubienia nie ma, przy wyprostowanej uwypukla się . Co to może być ?
KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Szanowna Pani, proponuje konsultację ortopedyczną. Na konsultację może Pani zgłosić się z wykonanym rtg stawu kolanowego oraz USG tego stawu. Z opisu w pierwszym rzędzie należy podejrzewać obecność cysty dołu podkolanowego (Bekera).
Jednak należy przeprowadzić diagnostykę różnicową po zebraniu od Pani wywiadu oraz badaniu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, chirurg urazowy. Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Członek komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Transplantologii. Od 2002 roku pełni funkcję biegłego w Sądzie Okręgowym w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy