Zgrubienie pod kolanem i ból

witam, mam problem z nogą a dokładnie mam jakieś zgrubienie pod kolanem. Czasami ból jest tak silny, że nie mogą chodzić, wyprostować wgl. nogi . Przy zgiętej nodze zgrubienia nie ma, przy wyprostowanej uwypukla się . Co to może być ?

Szanowna Pani, proponuje konsultację ortopedyczną. Na konsultację może Pani zgłosić się z wykonanym rtg stawu kolanowego oraz USG tego stawu. Z opisu w pierwszym rzędzie należy podejrzewać obecność cysty dołu podkolanowego (Bekera).
Jednak należy przeprowadzić diagnostykę różnicową po zebraniu od Pani wywiadu oraz badaniu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.