Silny ból pod prawym kolanem

Mam silny bol pod prawym kolanem,gdzie jest duze zgrubienie-utrudn. chodzenie, najwiekszy przy wstaw ,siadaniu, chodzeniu po schodach i lydce.Doszlo dretwienie palcow w obu rekach.Wczesniej bylam bardzo sprawna.Obecnie samodzielnie nie potrafie wstac i usiasc-2013kontuzja gips na cala lewa konczyne 7dni-skrecenie stawu kolanowego/rehab-2016r/chodzenie o kulach.Lewe kolano kontuzja na schodach-torbiel Bekera-w2014.Raz pobr.plyn.Badanie w kiern Baleriozy-tak.Mam tez torbiel na slinianceprzyuszne

Szanowna Pani, całość przytoczonego przez Panią wywiadu może świadczyć o zaostrzeniu dolegliwości w przebiegu choroby zwyrodnieniowej z obecnością cysty dołu podkolanowego. O sposobie leczenia powinien zadecydować ortopeda po zbadaniu Pani. Przed wizytą u niego warto wykonać RTG kolan na stojąco. Dopiero po zbadaniu Pani będzie można rozważać zastosowanie leczenia zachowawczego ( rehabilitacja, leki doustne i/lub leki dostawowe) lub operacyjnego. Pozdrawiam i życzę szbiego powrotu do pełni zdrowia.