Zapalenie ścięgna Achillesa, chondromalacja i ból kolana

witam od 1.5 roku mam zapalenie Achillesów leczenie rehabilitacja nie przynosi poprawy a teraz jeszcze do tego doszło chondromacji - rozmięknienie chrząstki prawej nogi rehabilitacja tabletki też brak poprawy . teraz zaczyna też boleć lewe kolano i kostka. wszystkie te kontuzje sprawiają ogromny bul bardzo ciężko jest mi chodzić. Szukam wszędzie pomocy nikt mi nie jest stanie pomóc. czy te kontuzje można wyleczyć? co mogę jeszcze zrobić?

Szanowana Pani, biorąc pod uwagę etiologię urazowa Pani doleglwiości rozważał bym zastosowanie czynnika wzrostu w przypadku pzrewlekłego procesu zapalnego w zakresie ścięgna Achillesa oraz miejscowo dostawowo leków chondroprotekcyjnych ( pochodne kwasu hialuronowego podawane dostawowo). Oczywiście dopiero po przeprowadzeniu badania i ewentualnych badań dodoatkowych pozwalających na postawienie rozpoznania !!!!
Pozdrawiam i sugeruję rozpoczęcie diagnostyki i leczenia u ortopedy.