Chondromalacje po artroskopii

Witam, Jestem obecnie 10 miesiecy po artroskopii kolana. Na wypisie ze szpitala mam napisane ze rozpoznanie to chondromalacje 3/4 stopien. Podczas operacji miala miejsce inplantacja pina weglowego CHOPIN i mikrozlamania. Niestety wciaz noga boli, nie jestem w stanie dlugo chodzic bo bardzo sie meczy i puchnie. Czy stabilizator cos pomoze?

Szanowna Pani, uszkodzenia chrząstki w obrębie stawu kolanowego wymagają kompleksowego postępowania. Zazwyczaj po leczeniu operacyjnym stosuje sie rehabilitację oraz iniekcje dostawowe ( pochodne kwasu hialuronowego i/lub PRP itp). Postępowanie jest uzależnione od stanu pacjenta i postępów rehabilitacji. Bez zbadania Pani i ew. badań dodatkowych nie jest w stanie sugerować leczenia. Proponuje konsultację u operującego ortopedy lub innego specjalisty z zakresu ortopedii. Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia