Uczucie ciągnięcia pod kolanem

Od tygodnia czuje dyskomfort w lewej nodze, konkretnie jest to uczucie ciągnięcia pod kolanem, nie jest to ból, nie ma obrzeku, zaczerwienienia, nie boli przy dotyku, tylko mi "przeszkadza", lepiej sie czuje w ruchu. Nie miałam urazu. 2 mce temu miałam badanie krzepniecia (wycinek znamienia) OK i wtedy miałam podobne bóle-samo przeszło,pół roku temu doppler OK, morfol. OK.Lecze sie na nerwice, ale nie sadze zeby to miało związek.Zyły mam zawsze widoczne, cienkie, ale mama miała zylaki. Co robic?

zastanowiłbym się nad wykonaniem usg stawu kolanowego i dołu podkolanowego. Czasami można znaleźć tam torbiel, która powiększając się daje dolegliwości.

ma duuuuzy zwiazek.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza