Ból nogi i widoczne żyły pod kolanem a prawidłowy wynik d-dimerów

Około miesiąca temu zaczęła boleć mnie lewa noga, ból był niespecyifczny, trochę jakby tępy, czasem pogłębiał się w trakcie chodzenia czasem w spoczynku. Lekarz p/k zalecił maść przeciwbólową na naciągniety mięsień. Mimo początkowej poprawy, ból wrócił. Dodam, że miałam robiona badanie na d-dimery. Wyszło w normie. Lekarz odrzucił zakrzepicę. Niestety noga nadal boli, mam widoczne żyły pod kolanem, odczuwam kłucie i tępy ból. Brak torbieli. Poprawę czuję w trakcie chodzenia.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać USG doppler kończyny dolnej.
Pozdrawiam