Ból i wyciek z sutka

Witam mam problem dotyczy on mojego lewego sutka boli mnie jak za kazdym razem sciagam stanik i z obydwoch leci mi cos tylko ze nie wiem co , (nie jestem w ciazy) i jestem przed okresem jakies 2 dni , POMOCY
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyciek z sutka może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną może być stan zapalny. Proszę udać się na wizyt do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.