Ból jajnika i ból piersi a stosunki bez zabezpieczenia i szanse na ciążę

Okres dostalam 13 maja. Trwal tak jak zawsze 5 dni. 23 maja tak przez okolo 3 dni mialalm bol jajnika i tego samego dnia zaczely boile mnie brodawki. Bol piersi mam do dzis, zadnych innych ojawow nie mam.Od 20 maja tak co drugi dzien kochalismy sie z mezem, a stosunek zakonczany byl we mnie.Czy moze oznaczac to ciaze czy nie koniecznie, na sprawdzenie testem jest jeszcze za wczesnie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy mogą być związane z początkiem ciąży ale nie są wystarczające aby ją jednoznacznie potwierdzić. Proponuję wykonać test ciążowy za tydzień. Jego wynik będzie już wiarygodny.