Ciąża a ból jajników i współżycie bez zabezpieczenia

Witam!Mam pytanko. okolo 10tego powinnam dostac miesiaczke dzisiaj jest 20ty nie mam ale pojawily sie w ciagu 4 dni plamienia hm...nawet powiedziałabym delikatne plamienia,wczoraj strasznie mnie piersi bolały a potem jajniki. Dodam ze okolo 3 tyg temu kochalismy sie z mezem bez zabezpieczenia ,czy to moze byc ciaza? pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje szansa na ciążę. W celu weryfikacji proszę wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dolegliwości będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.