Ból jajnika podczas stosowania Clostilbegyt i Duphastonu

Dzień dobry, Biorę drugi cykl clostilbegyt 2x50 mg (5-9 dc). Od 16-25dc biorę duphaston (2x1). Dzisiaj jest 17dc i mam dosyć mocny ból prawego jajnika. Chciałam się dowiedzieć czy może to oznaczać, że pęcherzyk nie pękł i stąd ten ból. CLO biorę bez monitoringu więc nie mam pewności czy pęcherzyk pęka. Dziękuję za odpowiedź

Witam. Ból prawdopodobnie jest wynikiem owulacji. W trakcie jego wystąpienia powinna zgłosić się Pani do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.