Ból jajników i brzucha po pettingu a nieregularne cykle miesiączkowe

Czy możliwe jest zajscie w ciąże jeśli uprawiałam petting z chlopakiem . On ocierał się o mój wzgórek łonowy i łechtaczkę , wytrysku nie było . Okres mam nieregularny ,a to był 12 dzien cyklu . Około 27 dnia cyklu bolały mnie jajniki i pobolewał brzuch ,a okresu brak .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z opisu wynika, że do współżycia nie doszło, co oznacza, że ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju.