Ból jajników po stosunku i stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Dwa dni temu kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, od 3 tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne. Jednak następnego dnia po stosunku zaczęły bolec mnie jajniki, i zaczęłam się czuc dosc słabo. Dziś jest drugi dzień po stosunku a mi jest gorąco, chcę mi się jesc, chodzę dosc często siku(chociaż zawsze tak miałam) jest mi niedobrze i jestem senna + mój brzuch wydaję dziwne odgłosy.Zrobiłam test dziś, choc wiem że raczej jest nie ważny, ale wyszedł negatywny.Czy możliwe że jestem w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od zapłodnienia.