Ból kolan w czasie spoczynku

proszę o pomoc lekarza ortopedę lub neurologa.Bardzo bolą mnie kolana ale tylko w spoczynku, raz jedno potem drugie nigdy jednocześnie,bóle mam od kilku lat codziennie,są silne wykręcające,podrywające nogę.Moja mama też na to chorowała,żaden lekarz nie wie co to jest za choroba.Może ktoś z waszych lekarzy mi pomoże.były różne diagnozy ale żadna nie była trafna i nic mi nie pomogło.Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki stawów kolanowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.