Ból dłoni, nadgarstków i mięśni

Nie wiem czy to właściwy dział. Bolą mnie ręce -dłonie, nadgarstki, napięcie mięśni promieniuje aż do łokcia Już ponad dwa lata nikt nie może dojść co to jest. Badania krwi, rehabilitacje, leki i zawsze ZERO reakcji. Ból pojawia się przede wszystkim od delikatnych ruchów, jak np pisanie na klawiaturze, a cięższa praca pomaga. Zaczęło się od nadużywania klawiatury i kostki Rubika. Prosta diagnoza odpada, już chyba wszystkie zostały wykluczone. Będę wdzięczny za jakiekolwiek pomysły co to może być

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.