Ból rąk i prostowników palców u rąk u 28-latka

Witam. Bolą mnie ręce, Prostowniki palców rąk (2 lata). Nic na to nie pomaga. Rehabilitacja laserem i prądem, diclac, mefacid, felicyd, glukozamina, żadna maść, Ból jest tylko przy delikatnych ruchach, jak np: pisanie na klawiaturze. Po pół godziny pisania, przez kilka dni odczuwam ból, który nigdy całkowicie nie znika. Wszystko zaczęło się od klawiatury i kostki rubika. Nie ma sztywności, bolą mnie wszystkie palce, Nie widać żadnych zmian. Jak to wyleczyć?

Witam. Opisane dolegliwości mogą być wynikiem zapaleń stawów o charakterze autoimmunologicznym np. reumatoidalnego zapalenia stawów. Myślę że w tej sytuacji warto skonsultować się z reumatologiem który przeprowadzi bezpośrednie badanie.