Ból kolana a wynik USG u 24-latka

bol kolana wynik usg ilosc płynu nieznacznie zwiekszona ,blona maziowa nieznacznie przerosnieta, dostepna ocenie okrywa chrzestna nieznacznie ciensza na klykciu przysrodkowym k.udowej, przyczep rzepkowym prostego uda prawidlowy,pokrywa rzepki bez cech degeneracynych wiezadło rzepki prawidlowe wysokie ustawienie rzepki,troczki bez uszkodzen bez zmian zapalnych wydolne, wiez poboczne piszczelowe i strzalkowe wydolne,bruzda miedzy klykciowa prawidlowa,lekotka przysrodkowa wyolna boczna stabilna

Aleksander Ropielewski

Opis USG wskazuje na stan zapalny i przerost błony maziowej oraz scieńczenie warstwy chrząstki na przyśrodkowej części kości udowej. NIe wiem jakie są objawy aby móc właściwie zinterpretować wyniki USG.