Co oznacza silny ból kolana u 24-latki?

Witam. Mam problem z kolanem. Nagle przy wstawaniu poczułam silny bol kolana, przez dwa dni nie moglam stanac na noge,po kilku dniach i braniu lekow przeciwbolowych bol troche sie zmniejszyl lecz dalej czuje dyskomfort podczas chodzenia czasem,bol najczesniej gdy kucam albo wchodze po schodach. Tomograf nic nie wykazal.Zrobilam USG:W badaniu USg staw kolanowy prawy z prawidlowa iloscia plynu bez cech przerostu blony maziowej. Kaletka brzuchato-polbloniasta nie powiekszona. Chrzastka szklista na klykciach kosci udowej w zakresie dostepnym badaniu nieco niejednorodna, prawidlowejgrubosci 3,0 mm, z chondromalacja II/III stopnia na klykciu przysrodkowym kosci udowej i w SRU.Lakotka boczna o prawidlowej echogenicznosci , bez widocznych zmian pourazowych. Nieznacznie niejednorodna.Ustaiwenie rzepki prawidlowe, Zwiekoszne nieznacznie przyparcie boczne rzepki. Co ten wynik oznacza i jakie jest zalecane leczenie? Y gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u ortopedy i dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.