Ból kolana i całej nogi

Witam, od kilku miesięcy bardzo boli mnie noga, najwiecej kolano, pod kolanem i podudzie. Zrobione zostały mi wyniki w których stwierdzono wysięk w klatce nadrzepkowej i pod więzadłem pobocznym przyśrodkowym oraz zwężenie przysrodkowej części szczeliny stawowej i wałowate wyrośla kostne przy krawędzi powierzchni stawowej. Bol jest na tyle silny ze uniemożliwia mi swobodne poruszanie. Jak wygląda leczenie takiego urazu?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli rehabilitacja i leczenie przeciwzapalne są nieskuteczne to wskazane jest wykonanie artroskopii, a w ostateczności wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego. Przede wszystkim należy zgłosić się do ortopedy, gdyż tylko na podstawie badania klinicznego i dokładnej analizy badań obrazowych można sugerować dalsze leczenie.