Kaletka nadrzepkowa niepowiększona, błona maziowa niepogrubiona
Prosze o interpretacje USG kolana. Kaletka nadrzepkowa niepowiekszona, bł.maziowa niepogrubiona,pogrubiony fałd maziowy boczny, czesciowo wślizguje sie pod rzepkę.w. poboczne przysrodkowe ciaglosc zachowana, obrzek i włóknienie ww. łąkotkowo-udowego,obrzek torebki stawowej. Łąkotka przyśrodkowa duża, miernie nasilony obrzek trzonu szczegolnie w cześci przytorebkowej,niejednorodna struktura rogu tylnego przy pow gornejwysunięta poza szpare stawowa w wyproście. Ból kolana jest przy kazdym ruchu

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
Korelując objawy kliniczne czyli ból stawu kolanowego, który Pani podaje z wynikiem USG uważam, iż wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia