Uszkodzone więzadła krzyżowe, fałdy maziowe pośrodkowe

witam mam 31 lat 5 lat temu mialam robiona artroskopie kolana mialam uszkodzone wiezadła krzyzowe,fałdy maziowe posrodkowe, pekniecie chrzastki rzepki,boczne przyparcie rzepki .choruje na chorobe autoimunologiczna nakładaniową teraz znów mi dokuczaja obydwa kolana .Miałam operacje na jedno kolano bo na drugie sie nie zdycydowałam prosze czy moze byc to coś powaznego zgóry dziękuje

Witam,
Jeżeli w artroskopii zostało stwierdzone uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego wymaga Pani bezdyskusyjnie rekonstrukcji
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia