Wyniki badania USG kolan

Wyniki USG KOLAN Ilosć płynu w stawie nieco zwiekszona. Błona maziowa obrzeknieta z widocznym fałdem mogącym konfliktowac ze stawem rzepkowo-udowym, Opis dalszy kolana wszystko jest dobrze. A w drugim kolanie jest opisane Błona maziowa obrzeknieta z widocznym fałdem mogącym konfliktowac ze stawem rzepkowo-udowym, przeskakuje cos od czasu do czasu co trzeba robić , operacja czy samo przejdzie ? Dziękuje

Witam,
Jeżeli objaw przeskakiwania utrzymuje sie od dłuższego czasu i towarzysza mu dolegliwości bólowe najprawdopodobniej będzie Pan wymagal artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu