USG kolan a obrzęk u 26-latka
Wyniki USG KOLAN Ilosć płynu w stawie nieco zwiekszona. Błona maziowa obrzeknieta z widocznym fałdem mogącym konfliktowac ze stawem rzepkowo-udowym, Opis dalszy kolana wszystko jest dobrze. A w drugim kolanie jest opisane Błona maziowa obrzeknieta z widocznym fałdem mogącym konfliktowac ze stawem rzepkowo-udowym, przeskakuje cos od czasu do czasu co trzeba robić , operacja czy samo przejdzie ? Dziękuje

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Witam,
Jeżeli dolegliwości bólowe i objawy przeskakiwania utrzymują sie dłuższy czas sugeruje artroskopie stawu kolanowego aby uniknąć pogłębienia sie uszkodzeń Chrzastki stawowej
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu