Ból kolana i uczucie ciepła

Witam, po ostatnim przebiegniętym półmaratonie zaczęło mnie boleć kolana, po 2 tygodniowej przerwie było OK. Wczoraj zacząłem rozbieganie na kolejny bieg i po kilku kilometrach wrócił kłujący ból lewego kolan od wewnętrznej strony i uczucie ciepła. Jak mam interpretować ten uraz?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ekoniecznie udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.