Ból kolana i obrzęk po upadku

Witam! Wczoraj na treningu tenisa przewróciłem się i upadłem na prawe kolano. Dokończyłem z bólem trening, a po powrocie do domu dopiero zacząłem odczuwać silny ból, który nie przeszedł po schłodzeniu i nasmarowaniu maścią przeciwbólowa. W kolanie mam wstawione skoble (od 2 lat) aby zablokować chrząstki wzrostowe. Kolano jest obrzękniete, nie moge go do konca wyprostowac, ani zgiac w pelni. Nie moge obciazyc nogi. Co mam robić? Czy wstawione skoble moga utrudniac rozpoznanie? (mam ich sporo)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie na sor lub domlekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.